Sizzle (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Layout
sl: Postavitev

en: Contact
sl: Kontakt

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: News
sl: Novice

en: Menus
sl: Meniji

en: Featured
sl: Izpostavljeno
