Sizzle (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: or
th: หรือ

en: Menus
th: เมนู

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Add Link
th: เพิ่มลิงค์

en: Boxed
th: แบบบรรจุกล่อง
