Sizzle (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Contact
ast: Contautu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Width
ast: Anchu
