Sizzle (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Contact
be: Кантакт

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Width
be: Шырыня

en: Menus
be: Меню

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
