Sizzle (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: or
bo: ཡང་ན

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
