Sizzle (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Width
eu: Zabalera

en: Events
eu: Gertaerak

en: or
eu: edo

en: News
eu: Berriak

en: Menus
eu: Menuak

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Add Link
eu: Esteka gehitu

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia
