Sizzle (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Width
fi: Leveys

en: Events
fi: Tapahtumat

en: or
fi: tai

en: Menus
fi: Valikot

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Add Link
fi: Lisää linkki

en: Reservation
fi: Varaus

en: Branding
fi: Brändäys
