Sizzle (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Layout
gl: Disposición

en: Contact
gl: Contacto

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Width
gl: Ancho

en: Events
gl: Eventos

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: or
gl: ou

en: Menus
gl: Menús

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Add Link
gl: Engadir ligazón

en: Locations
gl: Ubicacións
