Sizzle (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: or
gu: અથવા

en: Add Link
gu: કડી ઉમેરો
