Sizzle (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Contact
hi: संपर्क

en: Footer
hi: पादलेख

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Width
hi: चौड़ाई

en: or
hi: अथवा

en: Menus
hi: मेनू

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Add Link
hi: लिंक जोड़ें

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र
