Sizzle (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Menus
hy: Մենյուներ
