Sizzle (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Contact
jv: Kontak

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Width
jv: Ambané

en: Menus
jv: Menu

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
