Sizzle (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Contact
kk: Контакттау

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Menus
kk: Мәзірлер
