Sizzle (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Menus
mn: Цэснүүд
