Sizzle (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Layout
ro: Prezentare

en: Footer
ro: Subsol

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Width
ro: Lățime

en: Events
ro: Evenimente

en: or
ro: sau

en: Menus
ro: Meniuri

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Add Link
ro: Adaugă legătură
