Sizzle (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Contact
sk: Kontakt

en: Footer
sk: Päta

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Width
sk: Šírka

en: Mobile
sk: Mobil

en: Events
sk: Udalosti

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: or
sk: alebo

en: News
sk: Novinky

en: Menus
sk: Menu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
