Sizzle (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Menus
eo: Menuoj
