Sizzle (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
