Sizzle (7.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Layout
ru: Макет

en: Contact
ru: Контакт

en: Footer
ru: Подвал

en: Width
ru: Ширина

en: Events
ru: Мероприятия

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Edit Menu
ru: Редактировать меню

en: or
ru: или

en: News
ru: Новости

en: Menus
ru: Меню

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Add Link
ru: Добавить ссылку

en: Reservation
ru: Бронь

en: Locations
ru: Места

en: Full width
ru: На всю длину

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)

en: Branding
ru: Наименование

en: Boxed
ru: Блочно
