Sizzle (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Contact
sq: Kontakti

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Menus
sq: Menutë
