SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Footer Message
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
