SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Footer Message
de: Fußzeile der E-Mail

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste
