SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Footer Message
fr: Message du pied de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale
