SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
