SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala
