SkeletonCraft (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
