SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Footer Message
ca: Missatge del peu
