SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
