SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki
