SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: Footer Message
nl: Bericht onderaan

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
