SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Message
pl: Stopka

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi
