SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Footer Message
uk: Текст нижнього колонтитула

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель
