SkeletonCraft (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Footer Right
ru: Подвал справа

en: Footer Message
ru: Текст нижнего колонтитула

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель
