Skeleton (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
