Skeleton (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje
