Skeleton (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc
