Skeleton (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Text color
id: Warna teks

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: You are here
id: Anda di sini

en: Main menu
id: Menu utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama
