Skeleton (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Text color
it: Colore del testo

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Main menu
it: Menu principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato
