Skeleton (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots
