Skeleton (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Headings color
ru: Цвет заголовков

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Links color
ru: Цвет ссылки

en: Links hover color
ru: Цвет ссылки при наведении

en: Site-name hover color
ru: Цвет имени сайта при наведении

en: Slogan color
ru: Цвет девиза

en: Body border top color
ru: Цвет верхней границы
