Skeleton (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز
