Skeleton (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė
