Skeleton (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
