Skeleton (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
