Skeleton (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Main menu
sr: Главни мени
