Skeleton (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
