Skeleton (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
