Skeleton (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus
