Skeleton (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
