Skeleton (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט
